X بستن تبليغات
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات
فیلم,مستند,انیمیشن,دانلود فیلم,دانلود مستند,دانلود انیمیشن,فیلم ایرانی,
امروز پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ | ساعت ۸:۳۶       کاربران حاضر در سایت: 541
تبلیغات در هشیلان تبلیغات در هشیلان

فیلم ایرانی دهلیز

فیلم ایرانی دهلیز

فیلم ایرانی دهلیز

دهلیز می‌توانست یک راهروی تاریک و طولانی باشد، با چشم‌های غمگین مردی که سال‌هاست به‌دنبال یک روزنه‌ی کوچک از نور و روشنایی می‌گردد.

دهلیز می‌توانست دهلیز باشد، اما دهلیز نبود! هیچ راهروی تاریک و دنباله‌‌داری در فیلم دیده نمی‌شود. هرچند که قاب‌بندی‌های فیلم زیبا هستند و حتی گاهی مثل یک عکس هنری بدون شرح جلوه‌گری می‌کنند اما تناسبی با دهلیز ندارند. دهلیزی که توی فیلم نمایش داده می‌شود، راهرویی روشن است، با پس‌زمینه‌ی سفیدرنگ و چیزی از اضطراب و دلهره‌ی یک دهلیز واقعی را بازتاب نمی‌دهد. لوکیشن زندان بیش‌تر شبیه به یک مسافرخانه‌ی تر و تمیز است و گاهی آن‌قدر غیرقابل‌باور می‌شود که مخاطب را دچار پرسش و ابهام می‌کند.

یک زندانی محکوم به قتل را تصور کنید که با تمام اصحاب زندان، از پایین‌ترین درجه تا بالاترین درجه رفاقت دارد. هر روز کنار همسرش می‌نشیند و سیب قاچ‌شده می‌خورد. با پسرش دوز و حتی فوتبال بازی می‌کند و از همه عجیب‌وغریب‌تر این‌که پشت میله‌های زندان سیگار می‌کشد؛ آن‌قدر راحت که مخاطب فکر می‌کند به سینمای سه یا شش‌بعدی رفته و دود سیگار دارد به چشم او می‌رود! با چنین فضایی، مخاطب نه‌تنها دلش برای زندانی توی فیلم نمی‌سوزد که حتی ممکن است آرزوی رفتن به چنین زندانی را داشته باشد!

برجسب ها:
پیشنهادی های هشیلان:

آخرین مطالب هشیلان

آخرین مطالب موزیک هشیلان

آخرین مطالب نرم افزار هشیلان